Pārvietojamās pirts noma

 

Pirtiņa uz riteņiem Jūsu svētkiem un atpūtai. Šī ir lieliska iespēja izbaudīt pirts labumus Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Ņem pirti līdzi, lai kur arī dotos: uz zveju, atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem, tā būs lieliska dāvana  svētkos ģimenei un draugiem jebkurā gadalaikā.

Pārvietojamā pirts muca būvēta atbilstoši visiem ugunsdrošības noteikumiem. Tā atrodas uz auto piekabes, ko iespējams pārvietot ar B kategorijas vadītāja apliecību. Pirts kurināma ar malku vai briketēm, no iekšpuses. Kopējie pirtiņas izmēri 3.20 x 2.3 m, karsēšanās telpa 2 m, ģērbtuve 1,20 m. Vienlaicīgi var karsēties 6  cilvēki. Pirtī var nostāties visā augumā un tajā ir viss nepieciešamais pirts rituālu baudīšanai: malkas krāsns, divas lāvas (200 x 47 cm), soli priekštelpā –  atpūtas vai dzēriena baudīšanai, ķipītis, termometrs, ventilācija, 2 sēžamie koka palikņi, pirts spilvens, pakaramie drēbēm un dvieļiem, kā arī apgaismojums (akumulators). Pirts līdz 70 grādiem uzsilst aptuveni stundas laikā.

Pirts ietekme uz veselību: Pirts procedūras palīdz samazināt svaru,  tikt galā ar depresiju un ikdienas stresu, stiprina sirdi, asinsvadi kļūst elastīgāki un palielinās asins cirkulācija uz ekstremitātēm, attīrās āda. Pirts palīdz  atbrīvoties no artrīta sāpēm un stīvuma, palielina fiziskās un intelektuālās spējas, paildzina dzīvi, uzlabo garastāvokli, piešķir optimismu un pazemina asinsspiedienu. Pirtī cilvēks atjauno savu ķermeni un attīra garu.

 

 

Diennakts nomas maksa   – 60 eur

Divas diennaktis  –  100 eur

Līgo svētki un Vecgada vakars (divas diennaktis) – 150 eur

 

Piegāde – 0.50 eur/km. 60 km rādiusā ap Ogri. Vai arī maksā tikai nomas maksu, ja transportēšanu nodrošini ar savu auto.

 

Papildus piedāvājums:

Grozs ar sausu, krāsns izmēram atbilstošu malku (40 l ) +  skaliņi iekuram  – 5 eur

Slotiņa (MIX) –  4 eur

Briketes (maiss) – 5 eur