Pārvietojamā kubla noma

 

Kubls uz riteņiem Jūsu svētkiem un atpūtai. Šī ir lieliska iespēja izbaudīt  siltu vannu  svaigā gaisā Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Ņem kublu līdzi, lai kur arī dotos: uz zveju, atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem, tā būs lieliska dāvana svētkos ģimenei un draugiem jebkurā gadalaikā.
Pārvietojamais kubls būvēts atbilstoši visiem ugunsdrošības noteikumiem, tas atrodas uz auto piekabes, ko iespējams pārvadāt ar B kategorijas vadītāja apliecību. Kublam ir īpaša, stiklšķiedras iekšpuses apdare, ko lieto baseiniem, tas dod iespēju to iztīrīt 100% un katru reizi tas ir kā jauns.
Kubla diametrs ir 2  m, dziļums – 1 m, kurināms ar malku vai briketēm, no ārpuses. Pateicoties kubla izmēriem sildīties brīvā dabā var pat 8 cilvēki vienlaicīgi. Kubls ir aprīkots ar koka trepītēm, koka airu ūdens apmaisīšanai, plauktiņu glāzēm un  iekšējo led apgaismojumu. Kubls līdz 40 grādiem uzsilst aptuveni 2 stundu laikā, to  novietojot, jādomā par ūdens pievadi. Ar ūdeni kubls piepildās aptuveni  stundas laikā (ietilpība – 2000 l).

Kubla ietekme uz veselību:  Lielākais kubla efekts saistīts ar relaksāciju, emocionālā stāvokļa uzlabošanu un nervu sistēmas nomierināšanu. Iegremdēšanās siltā ūdenī ir arī labs locītavu izsildīšanas veids. Aromterapijas efektu var panākt, pievienojot ūdenim dažādas ēteriskās eļļas, sāļus, ārstniecisko augu novārījumus, kas caur ādu labvēlīgi iedarbojas uz organismu. Turklāt ūdenī cilvēka ķermenis atslābinās, līdz ar to nomierinās arī nervu sistēma un atjaunojas spēki, tā pat arī uzmundrina, kā arī veicina norūdīšanos. Kublā cilvēks atjauno savu ķermeni un attīra garu.

 

 

Diennakts noma  – 50 eur  

Divas diennaktis –  90 eur

Līgo svētki un Vecgada vakars (divas diennaktis) – 150 eur

 

Piegāde – 0.50 eur/km.  60 km rādiusā ap Ogri. Vai arī maksā tikai nomas maksu, ja transportēšanu nodrošini ar savu auto.

 

Papildus piedāvājums:

Grozs ar sausu malku ( 40 l ) + skaliņi iekuram – 5 eur

Briketes (maiss) – 5 eur